• 25 kwietnia uczniowie z kl. VIII uczestniczyli w eliminacjach powiatowych Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Rozwiązywali testy teoretyczne, zadania praktyczne - jazda rowerem po torze sprawnościowym i z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W grupie starszej zajęli II miejsce. Uczeń Dawid Koszczuk uzyskał indywidualny najwyższy wynik spośród wszystkich uczestników turnieju. Gratulujemy!
        • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Choinka .
        • 20 września 2019 uczniowie naszej szkoły kolejny raz czynnie uczestniczyli w akcji ekologicznej ,,Sprzątanie świata” pod hasłem „Nie śmiecimy, sprzątamy - zmieniamy”.
        • Czuwaj!

23.0.2019 zakończyliśmy biwak ZHP, który odbywał się w Grajewie od 21.06.2019. 27 uczniów naszej szkoły spędziło intensywnie i po harcersku czas. Tematem przewodnim zajęć było Azjatyckie naj.
    • Współpracujemy z:

• Powiatowa Komenda Policji w Mońkach